Putse TC Zomerdubbels 2022


Dubbel Gemengd 60 Punten

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# verloren
games
1 Robby Janssens-Lente Goovaerts 14 6 65
2 Rikke Van Puymbroeck-Tinneke Verlinden 13 6 82
3 Martine Verschoren-Herman Schilders 10 5 57
4 Robbe Verschueren-Fien Van den Brande 9 6 61
5 Jo Ghekiere-Anneke Baeten 7 6 94
6 Koen Van Itterbeeck-hilde Liekens 6 5 67
7 Gitte Pluym-Siebe Pluym 1 6 81



wedstrijden


Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
11016 Martine Verschoren, Herman Schilders Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens ma 25-07-2022 20:00 T2  
11704 Gitte Pluym, Siebe Pluym Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens ma 01-08-2022 17:00 T3 6-3,4-6,6-10 
11655 Robby Janssens, Lente Goovaerts Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens wo 03-08-2022 17:00 T1 6-2,7-5 
11252 Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens za 06-08-2022 10:30 T2 6-4,3-6,2-10 
11433 Jo Ghekiere, Anneke Baeten Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens di 09-08-2022 20:00 T2 2-6,7-5,6-10 
11480 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens     6-0,6-0 



Martine Verschoren, Herman Schilders
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
11435 Jo Ghekiere, Anneke Baeten Martine Verschoren, Herman Schilders zo 19-06-2022 15:30 T1 6-3,4-6,5-10 
11482 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Martine Verschoren, Herman Schilders do 21-07-2022 20:00 T1 6-7,0-6 
11016 Martine Verschoren, Herman Schilders Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens ma 25-07-2022 20:00 T2  
11253 Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden Martine Verschoren, Herman Schilders za 30-07-2022 12:00 T3 6-1,7-5 
11657 Robby Janssens, Lente Goovaerts Martine Verschoren, Herman Schilders zo 31-07-2022 19:30 T1 4-6,6-4,5-10 
11706 Gitte Pluym, Siebe Pluym Martine Verschoren, Herman Schilders za 27-08-2022 13:30 T1 4-6,4-6 



Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
11434 Jo Ghekiere, Anneke Baeten Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden za 16-07-2022 13:30 T4 4-6,4-6 
11481 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden vr 29-07-2022 20:00 T4 4-6,6-2,5-10 
11253 Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden Martine Verschoren, Herman Schilders za 30-07-2022 12:00 T3 6-1,7-5 
11656 Robby Janssens, Lente Goovaerts Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden do 04-08-2022 18:30 T4 4-6,7-5,10-5 
11252 Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens za 06-08-2022 10:30 T2 6-4,3-6,2-10 
11705 Gitte Pluym, Siebe Pluym Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden do 11-08-2022 18:30 T3 6-7,6-7 



Jo Ghekiere, Anneke Baeten
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
11435 Jo Ghekiere, Anneke Baeten Martine Verschoren, Herman Schilders zo 19-06-2022 15:30 T1 6-3,4-6,5-10 
11434 Jo Ghekiere, Anneke Baeten Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden za 16-07-2022 13:30 T4 4-6,4-6 
11654 Robby Janssens, Lente Goovaerts Jo Ghekiere, Anneke Baeten ma 18-07-2022 20:00 T3 3-6,6-4,10-6 
11479 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Jo Ghekiere, Anneke Baeten zo 24-07-2022 18:00 T1 6-7,6-3,10-5 
11433 Jo Ghekiere, Anneke Baeten Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens di 09-08-2022 20:00 T2 2-6,7-5,6-10 
11702 Gitte Pluym, Siebe Pluym Jo Ghekiere, Anneke Baeten za 27-08-2022 15:00 T3 0-6,1-6 



Robbe Verschueren, Fien Van den Brande
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
11482 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Martine Verschoren, Herman Schilders do 21-07-2022 20:00 T1 6-7,0-6 
11479 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Jo Ghekiere, Anneke Baeten zo 24-07-2022 18:00 T1 6-7,6-3,10-5 
11481 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden vr 29-07-2022 20:00 T4 4-6,6-2,5-10 
11707 Gitte Pluym, Siebe Pluym Robbe Verschueren, Fien Van den Brande ma 22-08-2022 20:00 T3 1-6,2-6 
11658 Robby Janssens, Lente Goovaerts Robbe Verschueren, Fien Van den Brande do 25-08-2022 17:00 T3 6-3,6-3 
11480 Robbe Verschueren, Fien Van den Brande Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens     6-0,6-0 



Robby Janssens, Lente Goovaerts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
11654 Robby Janssens, Lente Goovaerts Jo Ghekiere, Anneke Baeten ma 18-07-2022 20:00 T3 3-6,6-4,10-6 
11657 Robby Janssens, Lente Goovaerts Martine Verschoren, Herman Schilders zo 31-07-2022 19:30 T1 4-6,6-4,5-10 
11655 Robby Janssens, Lente Goovaerts Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens wo 03-08-2022 17:00 T1 6-2,7-5 
11656 Robby Janssens, Lente Goovaerts Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden do 04-08-2022 18:30 T4 4-6,7-5,10-5 
11703 Gitte Pluym, Siebe Pluym Robby Janssens, Lente Goovaerts do 04-08-2022 20:00 T3 0-6,0-6 
11658 Robby Janssens, Lente Goovaerts Robbe Verschueren, Fien Van den Brande do 25-08-2022 17:00 T3 6-3,6-3 



Gitte Pluym, Siebe Pluym
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
11704 Gitte Pluym, Siebe Pluym Koen Van Itterbeeck, hilde Liekens ma 01-08-2022 17:00 T3 6-3,4-6,6-10 
11703 Gitte Pluym, Siebe Pluym Robby Janssens, Lente Goovaerts do 04-08-2022 20:00 T3 0-6,0-6 
11705 Gitte Pluym, Siebe Pluym Rikke Van Puymbroeck, Tinneke Verlinden do 11-08-2022 18:30 T3 6-7,6-7 
11707 Gitte Pluym, Siebe Pluym Robbe Verschueren, Fien Van den Brande ma 22-08-2022 20:00 T3 1-6,2-6 
11706 Gitte Pluym, Siebe Pluym Martine Verschoren, Herman Schilders za 27-08-2022 13:30 T1 4-6,4-6 
11702 Gitte Pluym, Siebe Pluym Jo Ghekiere, Anneke Baeten za 27-08-2022 15:00 T3 0-6,1-6